קורס טלפוני לאנגלית מדוברת

אינגליש-פון האנגלית הכי מדוברת

שאלות נפוצות

מהי הדרך הקצרה ביותר לדיבור באנגלית ?
מניסיוני כמורה שלימד ישראלים רבים לדבר אנגלית ב 20 השנים האחרונות אני יודע כי אנשים יהיו מוכנים לשלם הרבה בזמן ובכסף אם יראו להם דרך פשוטה וקלה שתוביל אותם לדיבור באנגלית.
הדרך לדיבור באנגלית אינה מסובכת והיא מסתכמת ב 3 צעדים פשוטים:
צעד ראשון - לדבר אנגלית
צעד שני - לדבר עוד אנגלית
וצעד שלישי - כבר הבנתם - לדבר עוד קצת אנגלית.
בהרבה מקרים כשרוצים ללמוד אנגלית לא מצליחים מסיבות שונות להתמקד בדיבור עצמו ועושים פעיליות אחרות שאינה דיבור, קוראים מאמרים, לומדים דקדוק, עושים תרגילים, ועוד.
מדוע לא מתמקדים בדיבור  ? הרי כל אחד מבין כי זה הדבר שצריך לעשות אותו הכי הרבה.
הסיבה היא כי דיבור היא פעילות שעבורה צריכים פרטנר מתאים, אדם שישוחח עם התלמיד באופן אישי ידובב אותו לאורך כל השיעור ולא ייתן לו לגלוש לפעילות שאינה דיבור.
רוב מסגרות לימוד האנגלית הקיימות כיום אינן נותנות פרטנר אישי לשיחה. רוב התלמידים שלומדים אנגלית לומדים במסגרות גדולות של כיתה או קבוצת לימוד בגודל זה או אחר, ומטבעה של הקבוצה היא אינה נותנת לכל תלמיד מנחה צמוד שמוציא ממנו את הדיבור ברציפות לאורך השיעור.
תלמידים רבים לומדים אנגלית בשיעורים פרטיים. אך גם כאן מגלים התלמידים ברוב המקרים כי הדרך להתאמן בדיבור עם מורה פרטי אינה פשוטה כלל. רוב המורים הפרטיים אינם מתמחים בהקניית דיבור הם מתמחים בשיפור ציוני התלמידים בבית הספר שזה אומר דקדוק קריאה וכתיבה ומעט מאד דיבור ועל כן יש מעט מורים פרטיים שמנוסים בהקניית דיבור באנגלית.
אצלנו באינגליש-פון יש הרבה מאד ניסיון איך עושים את זה. אנו מתמקדים בהקניית דיבור באנגלית לישראלים החל מתחילת שנות השמונים, ובמשך השנים צברנו ניסיון רב ביותר איך לעשות זאת.
הנכם מוזמנים לקבל שיעור ניסיון בשיטת אינגליש-פון כדי שתחושו איך זה עובד אצלכם.

 

לימוד אנגלית בשיטת אינגליש-פון - למי זה מיועד ?
שיטת אינגליש-פון מיועדת לכל מי שמעוניין לדבר אנגלית טוב יותר.
מכיוון ואינגליש-פון הוא קורס אישי זוכים התלמידים הלומדים בו לפריבילגיה משמעותית ביותר.
המנחה יכול לשנות את כיוון השיעורים כך שיתאימו בדיוק לצרכים של כל תלמיד ותלמיד.
לדוגמא: משה הוא מנהל בית ספר בישראל הלומד באינגליש-פון ברמה 3 והוא עומד לפני נסיעה לארה"ב שם הוא אמור להיפגש עם מנהלי בתי ספר אמריקאים ולספר להם על בית הספר שלו.
כמובן שהמנחה באינגליש-פון החל להתעניין בנסיעה של משה והחל לאמן אותו לומר בצורה נכונה לאמריקאים את אותם דברים שמשה רצה לספר על בית הספר שלו.
ודוגמאות נוספות לא חסרות, יבואן מדבר עם המנחה על סוגי הבגדים אותם הוא רוצה לייבא, מדריך ספורט מתאמן עם המנחה לתת הוראות לחניכיו באנגלית, ואפילו מורים ישראלים לאנגלית משפרים את הדיבור שלהם ואת איכות ההוראה באנגלית תוך כדי שיחה עם המנחה על כך.
יש אנשים הנאלצים להיות מרותקים לבית או לטיפול כלשהו כמו נשים אחרי לידה, ואנשים בטיפול שיקומי כלשהוא שרוצים לנצל את הימים הארוכים והפנויים העומדים לרשותם ללימוד אנגלית מדוברת.
זכור לנו מקרה מיוחד של אישה שהייתה בשמירת הריון ועל כן הייתה מרותקת למיטתה במשך קרוב לחודשיים, תקופה שהספיקה לה לעשות 2 קורסי אינגליש-פון ולסיים הריון מוצלח עם תינוק בריא ודיבור באנגלית.

 
מדוע בלימודי אנגלית אינגליש-פון כולם מצליחים ?
מפני שאנו קובעים מראש כי כל תלמיד צריך להגיע למצב בו הוא מדבר היטב באנגלית את כל המילים והמשפטים שיש בערכה שהוא מקבל, ואנו עובדים עם כל תלמיד עד להשגת מטרה זו, גם עם עוברים את מספר השיעורים הבסיסי המתוכנן.
בלימוד אנגלית בשיטת אינגליש-פון אנו לא חוסכים מאמץ והדרך של אינגליש-פון להגיע למטרה זו היא כדלקמן:
ראשית עושים סידרת שיעורים טלפוניים כל שיעור טלפוני מתמקד בשיעור אחד בערכה.
בהמשך, כאשר מסיימים את הערכה מוסיפים עוד שיחה לבחינת התלמיד על חומר האנגלית שבערכה שלו ובמילים אחרות, האם הוא מסוגל לומר באנגלית את כל המילים והמשפטים שבערכה, ובקצב דיבור סביר.
במידה ובבחינה חש התלמיד או המנחה כי התלמיד אינו מסוגל לומר את כל המילים והמשפטים של הערכה בשיחת דיבור באנגלית, במקרה זה מוסיפים לתלמיד עוד שיעורי דיבור באנגלית (ללא תשלום) המתמקדים בנקודות הבעייתיות, עד שהוא מגיע למצב שהוא אומר היטב באנגלית את כל המילים והמשפטים שבערכה.
במילים אחרות, אנו מסמנים לתלמיד מראש את המטרה שהיא "לדעת לדבר באנגלית את כל המילים והמשפטים שבערכה", ואנו מתמידים לעבוד עם התלמיד ולא מסיימים את הקורס לאנגלית עד שלא מגיעים למטרה זו.

 

כמה קורסי לימוד אנגלית בשיטת אינגליש-פון צריך לקחת כדי להגיע לדיבור באנגלית ?

 

התשובה לשאלה זו תלויה בכמה פרמטרים ולכן קשה לתת לה תשובה פשוטה בשליפה. 

הפרמטר הראשון והחשוב ביותר - מהי רמת הדיבור באנגלית שלך כיום.

אם רמת הדיבור שלך היא "אנגלית מתחילים" הרי שצריך לקחת לפחות 3 ערכות אינגליש-פון כדי דבר אנגלית.

ואם רמת האנגלית שלך כיום הינה אנגלית מתקדמים או אנגלית שיחה הרי שערכה אחת או שתיים עשויות להספיק. 

הפרמטר השני - מהו כושר הלמידה הטבעית שלך.

אם אתה קולט את האנגלית במהירות סביר שתוכל להגיע לתוצאות טובות בפחות ערכות מאשר היית צריך לקחת אם יש לך קליטה איטית או קשיי למידה באנגלית.

  הפרמטר השלישי -לאן אתה רוצה להגיע, או לאיזה רמת דיבור באנגלית אתה שואף.

אם חשוב לך להגיע לתחנה הראשונה שכל הישראלים רוצים להגיע אליה, תחנה שאנו קוראים לה "דיבור סביר באנגלית" לכך תספקנה כמה ערכות בודדות. ואם דיבור סביר לא מספק אותך ואתה מעוניין להגיע ל"דיבור טוב באנגלית" או אפילו "דיבור שוטף באנגלית" אז ברור שצריך לקחת יותר ערכות כדי להגיע למטרה זו.

 

כל תלמיד צריך לימוד אנגלית ברמה שלו. בקריאה אני חזק ובדיבור אנגלית חלש.  איך תקבעו את רמה שלי ?

בקורס לימוד אנגלית בשיטת אינגליש-פון הכיוון הוא לשפר את הדיבור באנגלית. על כן בעת שאנו קובעים את הרמה של התלמיד אנו מתייחסים בייחוד ליכולת הדיבור באנגלית.

אצל רוב התלמידים יש קשר ישיר בין יכולת הקריאה והדיבור באנגלית, ואז אין בעיה להחליט על רמת הלימוד באנגלית.

במקרה כמו שלך, ויש לא מעט תלמידים שיכולת הדיבור שלהם נמוכה בהרבה מיכולת הקריאה, אנו מחליטים על רמת הקורס באנגלית לפי יכולת הדיבור, אך מוסיפים עוד חצי רמה בגלל יכולת הקריאה המשופרת יחסית לדיבור.

english.on.phone@gmail.com
phone, phone, contact, telephone, support, call
077-2118850   נייד 052-8365959
אגת לימודים בע"מ - קורס אינגליש-פון  
           לימוד אנגלית בטלפון
רחוב זכרון יעקב 17 פתח תקוה 4972702